crediteonline.pl

crediteonline.pl – finanse, biznes, praca, ekonomia

Finanse

Szybka pożyczka przez internet. Zobacz, jak to działa

Szybka pożyczka przez internet. Zobacz, jak to działa

Pożyczka przez internet to rozwiązanie proste i co najważniejsze, skuteczne. Jeśli brak środków na koncie spędza ci sen z powiek, zastanów się, czy nie warto wziąć pożyczki na raty. Zobacz, jak to działa.

Dlaczego warto brać pożyczki przez internet

Za pożyczaniem pieniędzy w internecie przemawia krótki czas dotyczący przyznania pożyczki przez internet oraz równie krótki czas oczekiwania na przelew na konto. Pożyczka na raty w internecie to rozwiązanie, które przedstawia sobą wiele korzyści. Przede wszystkim nie trzeba wychodzić z domu. Same formalności sprowadzone są do minimum. Nie ma konieczności wypełniania długich i skomplikowanych formularzy, nie jest wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu ani zarobkach. Przy składaniu wniosku o pożyczkę na raty przez internet formalności są ograniczone do minimum, a decydującym kryterium jest historia konta bankowego. Samo konto jest niezbędnym warunkiem do otrzymania pożyczki przez internet. Nie ma możliwości złożenia wniosku online i odebrania gotówki w punkcie.

Kiedy warto wziąć szybką pożyczkę w internecie

Chwilowa utrata płynności finansowej może zdarzyć się każdemu i właśnie wtedy warto zastanowić się nad wzięciem pożyczki na raty przez internet. Najczęściej dotyczy to sytuacji zakupowych, pożyczki brane są przy okazji robienia zakupów w sieci. Jednak powody brania pożyczki na raty mogą być zupełnie inne. Powód w gruncie rzeczy nie jest ważny i nikt o niego nie zapyta.

Kiedy wziąć pożyczkę w internecie? Na pewno można sobie na nią pozwolić, jeśli wiemy, że będziemy w stanie ją spłacić. Branie na siebie zobowiązań przekraczających możliwości finansowe nie jest dobrym pomysłem. Sami musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy stać nas będzie na raty. Jeśli tak, pozostaje wypełnienie wniosku o pożyczkę na raty przez internet.

Robisz zakupy w sieci i nagle widzisz okazję, na którą nie masz pieniędzy? Takie rzeczy zdarzają się często, promocje w sklepach internetowych potrafią być krótkotrwałe i trzeba się szybko decydować. Brak środków na koncie pokryjesz szybką pożyczką przez internet.

Masz pilne zobowiązania, a wypłata się spóźnia? Weź pożyczkę na raty, spłacisz ją wygodnie, gdy pensja spłynie na twoje konto.

Monedo – zobacz, jak wziąć pożyczkę

Z technicznego punktu widzenia wzięcie pożyczki w Monedo jest bardzo proste.

W pierwszym etapie należy podać kwotę, którą chce się pożyczyć. Rozpiętość jest bardzo duża, bo minimalna suma to zaledwie 1500 złotych, a maksymalna aż 20 000 złotych. Kwotę deklaruje się, przesuwając suwak na grafice, nie trzeba nic wpisywać.

Kolejny krok to ustalenie, na jaki okres bierzemy pożyczkę na raty przez internet. Im będzie on krótszy, tym wyższa będzie rata, ale niższe koszty pożyczki. Minimalny okres kredytowania to 6 miesięcy, maksymalny 48. warto przesunąć suwak z lewej strony na prawą i zobaczyć, jak spada potencjalna rata, na tej podstawie można podjąć decyzję o optymalnym okresie pożyczki.

Na przykład:

Klient A bierze pożyczkę w kwocie 6000 zł i deklaruje, że będzie ją spłacał 24 miesiące. Przewidywana rata wyniesie 294,18 zł.

Klient B również bierze pożyczkę na raty w kwocie 6000 zł, ale chce ją spłacić w 12 miesięcy. W jego przypadku rata wyniesie 569,71 zł. W jego przypadku miesięczne obciążenie jest większe, ale w ostatecznym rozrachunku zapłaci o 223,80 zł mniej.

W obu przypadkach raty zostaną powiększone o ustaloną indywidualnie wysokość prowizji. 

Co się bardziej opłaca? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Warto też pamiętać, że symulacja na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu prawa. Dopiero kliknięcie przycisku „Weź pożyczkę” powoduje przedstawienie klientowi indywidualnej, spersonalizowanej oferty.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.