crediteonline.pl

finanse, biznes, praca, ekonomia

FinanseLifestylePraca

Jak otrzymać pożyczkę bez stałych dochodów?

Jak otrzymać pożyczkę bez stałych dochodów?

Wiele osób z problemami finansowymi nie ma dostępu do stałych dochodów. Spowodowane to może być utratą dotychczasowej pracy czy innego źródła zysków. Trzeba wtedy pewnego zabezpieczenia finansowego do czasu znalezienia nowego źródła dochodowego. Wiele osób decyduje się wówczas na pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Zajmują się tym zazwyczaj firmy pozabankowe oferujące pożyczki na krótsze okresy czasu. Wiąże się to jednak z pewnymi zobowiązaniami. Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach są najczęściej wykonywane dla osób powyżej 18 roku życia, a więc ważne jest posiadanie przez nich dowodu osobistego (koniecznie bez tak zwanego tymczasowego dowodu). Niektóre firmy jednak nie muszą posiłkować się dowodem osobistym pożyczkobiorcy, wystarczy odpowiednie oświadczenie, oczywiście podpisane. Należy pamiętać przy tym wszystkim, że pożyczki na dowód tożsamości są możliwe tylko w przypadku stałego zarobku.

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

Szybkie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach to szybki sposób na otrzymanie pieniędzy, bez dodatkowej papierowej roboty. Możemy liczyć na pożyczkę dochodzącą nawet do 20 000 złotych. Należy jednak porządnie przemyśleć czy jesteśmy w tak krótkim czasie wypełnić zobowiązania. Nie jest problemem otrzymanie kwot w granicach kilkuset złotych. Zależy to od konkretnej firmy oferującej pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Pamiętać też należy, że wyższe sumy są przeznaczone dla stałych pożyczkobiorców, z którymi wiąże się większy stopień zaufania – takie osoby częściej spłacają zobowiązania na czas. Należy uważać na pewne sprawy związane z pożyczkami: część firm znajduje się na listach Komisji Nadzoru Finansowego ze względu na niebezpieczeństwo związane z transakcjami. Warto zaufać sprawdzonym firmom, przydatne są różnego rodzaju opinie internetowe oraz różnego rodzaju fora stwierdzające bezpieczeństwo pożyczkowe. Należy też dodatkowo zadbać o zastrzeganie naszych danych osobowych z dowodu osobistego.

Bez problemu

Nie ma większych problemów z uzyskaniem pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Zwiększone szanse mają na to osoby ze stałą pensją i stanowiskiem, ale nie jest to element konieczny. Wystarczy jakiekolwiek źródło dochodu. W przypadku, gdy źródło dochodów jest niejasne czy pożyczkobiorca ma negatywne wpisy w różnego rodzaju bazach dłużników to należy zastanowić się wtedy nad pożyczką bez BIK lub chwilówką. Należy wybrać najbardziej prawdopodobną opcję dla siebie. Sama pełnoletność nie jest gwarancją uzyskania pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Niektóre firmy przewidują to dla osób wyłącznie od np. 20 roku życia. Należy udostępnić firmie oferującej pożyczkę część naszych danych: chociażby numer telefonu w celach kontaktowych. Podstawą jest też nasze konto bankowe, gdzie będą ulokowane pieniądze. Pamiętać należy o poprawnym wypisaniu wniosku o konkretną pożyczkę, wszelkie dane muszą być prawdziwe. Ważną sprawą jest też polskie obywatelstwo. Szansa na pożyczki bez zaświadczeń o dochodach znacznie wówczas rosną, a pieniądze będą przelane na nasze konto w sposób błyskawiczny.

Udostępnij